DEDRA DED1520/53 Vrtací korunka průměr 53 mm
Kat. kód:
DED1520/53
Kategorie:
Vrtací korunky
Výrobce:
DEDRA
Dostupnost:
skladem u dodavatele
Doba dodání:
od 3 až 10 dnů
Vaše cena:
173
bez DPH)
ks
Do košíku
Technické parametry
Dotaz na produkt
Máte-li dotaz k tomuto produktu, neváhejte se nás zeptat.
Vaše jméno:
Váš telefon:
Zadejte Váš e-mail...:
Zpráva:
Chtěl/a bych se zeptat na bližší informace o produktu DEDRA DED1520/53 Vrtací korunka průměr 53 mm.
Naposledy navštívené produkty
DEDRA 17W070 Úderový šroubovák Phillips, ocel S2, PH1 x 75 mm
DEDRA 17C322 Nástrčná hlavice, dvanáctihran 1/2" 22 mm