DEDRA DED1594S68 Diamantová korunka Vacuum brazed M14, 68 mm
Kat. kód:
DED1594S68
Kategorie:
Vrtací korunky
Výrobce:
DEDRA
Dostupnost:
skladem u dodavatele
Doba dodání:
od 3 až 10 dnů
Vaše cena:
1 826
bez DPH)
ks
Do košíku
Dotaz na produkt
Máte-li dotaz k tomuto produktu, neváhejte se nás zeptat.
Vaše jméno:
Váš telefon:
Zadejte Váš e-mail...:
Zpráva:
Chtěl/a bych se zeptat na bližší informace o produktu DEDRA DED1594S68 Diamantová korunka Vacuum brazed M14, 68 mm.
Naposledy navštívené produkty
Dětské tričko DEDRUŚ bílé, vel. 8/134cm, 100% bavlna
DEDRA 1483P Klíč plochý s věšákem 30 x 32 mm CrV
Dětské tričko DEDRUŚ červené, vel. 6/122cm, 100% bavlna
DEDRA M89Z03 Průmyslový permanentní popisovač černý 1 mm 2 ks