DEDRA 11B25142 Pásky stahovací nylonové 2,5 x 140 mm bílá 100 ks
Kat. kód:
11B25142
Kategorie:
Stahovací pásky
Výrobce:
DEDRA
Dostupnost:
skladem u dodavatele
Doba dodání:
od 3 až 10 dnů
Vaše cena:
34
bez DPH)
ks
Do košíku
Technické parametry
Dotaz na produkt
Máte-li dotaz k tomuto produktu, neváhejte se nás zeptat.
Vaše jméno:
Váš telefon:
Zadejte Váš e-mail...:
Zpráva:
Chtěl/a bych se zeptat na bližší informace o produktu DEDRA 11B25142 Pásky stahovací nylonové 2,5 x 140 mm bílá 100 ks.
Naposledy navštívené produkty
DEDRA DED7413 Malířská stříkací pistole HVLP 700W, tryska 1.8 / 2.6mm
DEDRA BH45ST-XL Džínové kraťasy, vel. XL, denim 280 g/m2
DEDRA 1423P Klíč očkový vyhnutý 10 x 11 mm CrV s věšákem
DEDRA M892P Metr 8 m / 25 mm, červený, auto-blokáda, magnet, dvojstranná pás