DEDRA 12VTD1933 Elektrická izolační páska PVC modrá 19 mm x 33 m
Kat. kód:
12VTD1933
Kategorie:
Lepicí pásky
Výrobce:
DEDRA
Dostupnost:
skladem u dodavatele
Doba dodání:
od 3 až 10 dnů
Vaše cena:
34
bez DPH)
ks
Do košíku
Technické parametry
Dotaz na produkt
Máte-li dotaz k tomuto produktu, neváhejte se nás zeptat.
Vaše jméno:
Váš telefon:
Zadejte Váš e-mail...:
Zpráva:
Chtěl/a bych se zeptat na bližší informace o produktu DEDRA 12VTD1933 Elektrická izolační páska PVC modrá 19 mm x 33 m.
Naposledy navštívené produkty
DEDRA F13013 Kotouč na řezání železa 115 x 2,5 x 22,2
DEDRA 08T415 Pilový list na kov BIM, 65 x 40 mm, zuby 1.2 mm
DEDRA L1071-3 Lampa do dílny 30W SMD LED Economy stativ IP65