DEDRA DED1592S65 Diamantová korunka Vacuum brazed M14, 65 mm
Kat. kód:
DED1592S65
Kategorie:
Vrtací korunky
Výrobce:
DEDRA
Dostupnost:
skladem u dodavatele
Doba dodání:
od 3 až 10 dnů
Vaše cena:
1 263
bez DPH)
ks
Do košíku
Technické parametry
Dotaz na produkt
Máte-li dotaz k tomuto produktu, neváhejte se nás zeptat.
Vaše jméno:
Váš telefon:
Zadejte Váš e-mail...:
Zpráva:
Chtěl/a bych se zeptat na bližší informace o produktu DEDRA DED1592S65 Diamantová korunka Vacuum brazed M14, 65 mm.
Naposledy navštívené produkty
DEDRA H1137 Kotouč řezný diamantový 300mm/25,4
DEDRA M3012 Měřící pásmo 30 m / 13 mm PVC, glassfiber, ABS, CE MID kat.