DEDRA DED1594S40 Diamantová korunka Vacuum brazed M14, 40 mm
Kat. kód:
DED1594S40
Kategorie:
Vrtací korunky
Výrobce:
DEDRA
Dostupnost:
skladem u dodavatele
Doba dodání:
od 3 až 10 dnů
Vaše cena:
1 217
bez DPH)
ks
Do košíku
Dotaz na produkt
Máte-li dotaz k tomuto produktu, neváhejte se nás zeptat.
Vaše jméno:
Váš telefon:
Zadejte Váš e-mail...:
Zpráva:
Chtěl/a bych se zeptat na bližší informace o produktu DEDRA DED1594S40 Diamantová korunka Vacuum brazed M14, 40 mm.
Naposledy navštívené produkty
DEDRA DED02P205 Klipy pro vyrovnání obkladů 50 ks
DEDRA YKS012 Sklíčidlo na vrtačku 13 mm 1/2" 20UNF
DEDRA BH5TG-M Tričko pánské M, tmavě modré, 100 % bavlna
DEDRA 14GP51 Klíč plochý 17 mm CrV, račna-kloub