DEDRA DED22600 Ruční řezačka obkladů 600 mm 3v1
Kat. kód:
DED22600
Kategorie:
Řezačky obkladů
Výrobce:
DEDRA
Dostupnost:
skladem u dodavatele
Doba dodání:
od 3 až 10 dnů
Vaše cena:
1 814
bez DPH)
ks
Do košíku
Technické parametry
Dotaz na produkt
Máte-li dotaz k tomuto produktu, neváhejte se nás zeptat.
Vaše jméno:
Váš telefon:
Zadejte Váš e-mail...:
Zpráva:
Chtěl/a bych se zeptat na bližší informace o produktu DEDRA DED22600 Ruční řezačka obkladů 600 mm 3v1.
Naposledy navštívené produkty
DEDRA 16R006 Trubkový klíč 6 x 7 mm
48
Sada 19 vrtáků do kovu HSS+kobalt+TiN, 135°
Sada 13 vrtáků do kovu HSS+kobalt+TiN, 135°
Řezačka dlaždic 800W, kotouč 200mm,řez max 620mm