DEDRA DED8697-16P Pilová vodicí lišta 16"" 40 cm, 1,3 mm
Kat. kód:
DED8697-16P
Kategorie:
Vodicí lišty
Výrobce:
DEDRA
Dostupnost:
skladem u dodavatele
Doba dodání:
od 3 až 10 dnů
Vaše cena:
424
bez DPH)
ks
Do košíku
Technické parametry
Dotaz na produkt
Máte-li dotaz k tomuto produktu, neváhejte se nás zeptat.
Vaše jméno:
Váš telefon:
Zadejte Váš e-mail...:
Zpráva:
Chtěl/a bych se zeptat na bližší informace o produktu DEDRA DED8697-16P Pilová vodicí lišta 16"" 40 cm, 1,3 mm.
Naposledy navštívené produkty
Proudová koncovka MB 13/15 0,8 mm, 10 ks
167
Úhlová bruska 125mm 750W s regulací otáček