DEDRA DED8698-20L Řetěz k pile DED8713, 20", 3/8" x 1.6 mm, 68
Kat. kód:
DED8698-20L
Kategorie:
Řetězy
Výrobce:
DEDRA
Dostupnost:
skladem u dodavatele
Doba dodání:
od 3 až 10 dnů
Vaše cena:
452
bez DPH)
ks
Do košíku
Dotaz na produkt
Máte-li dotaz k tomuto produktu, neváhejte se nás zeptat.
Vaše jméno:
Váš telefon:
Zadejte Váš e-mail...:
Zpráva:
Chtěl/a bych se zeptat na bližší informace o produktu DEDRA DED8698-20L Řetěz k pile DED8713, 20", 3/8" x 1.6 mm, 68.
Naposledy navštívené produkty
DEDRA 17A438Z Nástrčná hlavice, šestihran 3/4" 38 mm s věšákem
DEDRA 08X048 Univerzální děrovací pila TCT 48 mm 5/8''
DEDRA 11Y506 Hliníkové nýty 4,8 x 18 mm, 50 ks