DEDRA DED8698-20P Pilová vodicí lišta 20" 1,6 mm #DED8713
Kat. kód:
DED8698-20P
Kategorie:
Vodicí lišty
Výrobce:
DEDRA
Dostupnost:
skladem u dodavatele
Doba dodání:
od 3 až 10 dnů
Vaše cena:
264
bez DPH)
ks
Do košíku
Dotaz na produkt
Máte-li dotaz k tomuto produktu, neváhejte se nás zeptat.
Vaše jméno:
Váš telefon:
Zadejte Váš e-mail...:
Zpráva:
Chtěl/a bych se zeptat na bližší informace o produktu DEDRA DED8698-20P Pilová vodicí lišta 20" 1,6 mm #DED8713.
Naposledy navštívené produkty
DEDRA DES048 Elektrodový kabel 3m 25sqm, DKJ200 16-25 mm2
DEDRA DED1594S50 Diamantová korunka Vacuum brazed M14, 50 mm
Třmenový litinový visací zámek poniklovaný 60 mm
Svorky na plast typ RS16, 0.6mm, malá vlna, 100 ks