DEDRA DED882201 Nástavec s rotační turbo tryskou
Kat. kód:
DED882201
Kategorie:
Vysokotlaké čističe
Výrobce:
DEDRA
Dostupnost:
skladem u dodavatele
Doba dodání:
od 3 až 10 dnů
Vaše cena:
161
bez DPH)
ks
Do košíku
Technické parametry
Dotaz na produkt
Máte-li dotaz k tomuto produktu, neváhejte se nás zeptat.
Vaše jméno:
Váš telefon:
Zadejte Váš e-mail...:
Zpráva:
Naposledy navštívené produkty
DEDRA DED7005 Akumulátorové rádio bluetooth, USB slot 18V
Kompaktní 18V 220Nm rázový utahovák
1 879
DEDRA 17A105 Nástrčná hlavice, šestihran 1/4" 5 mm