DEDRA DED8698-24L Řetěz k pile DED8713 24", 3/8" x 1.6 mm, 84
Kat. kód:
DED8698-24L
Kategorie:
Řetězy
Výrobce:
DEDRA
Dostupnost:
skladem u dodavatele
Doba dodání:
od 3 až 10 dnů
Vaše cena:
510
bez DPH)
ks
Do košíku
Dotaz na produkt
Máte-li dotaz k tomuto produktu, neváhejte se nás zeptat.
Vaše jméno:
Váš telefon:
Zadejte Váš e-mail...:
Zpráva:
Chtěl/a bych se zeptat na bližší informace o produktu DEDRA DED8698-24L Řetěz k pile DED8713 24", 3/8" x 1.6 mm, 84.
Naposledy navštívené produkty
Válcový brusný kotouč k satinační brusce 120x100mm gr 80
DEDRA 31L92525 Pájecí drát cín, 2,5 mm 250g 97 % SN SN97Cu3